Anasayfa Kitaplar
Hanımeli Kadın Dünyası Sitesi
KİTAPLAR
Butik Pastacılık PDF Yazdır E-posta

Yazar: Işıl Sözer ve Berna Gürşen
Yayınevi: Boyut Yayın Grubu
240 sayfa


Işıl Sözer ve Berna Gürşen'in Butik Pastacılık kitabı, raflardaki yerini aldı! Kitapta Hürkan Tabanlı'nın birbirinden güzel resimleriyle kurabiyeler, kekler, tartlar, çikolatalar, şekerlemeler, pastalar ve pasta süsleme fikirleri yer alıyor. Garanti Emeklilik Hobi Kulüpleri Yemek Kulübü'nün katkılarıyla hazırlanan kitapta, her tarif fotoğraflı yapım aşamalarıyla birlikte verilmiş. Kitabın fiyatı 59.00 TL.

 
Oku Ama Neyi Yazdır

Taşkın Tuna-‘Oku ama neyi’ Simurg: Otuz Kuşun Öyküsü - Şule Yayınları

Evrende olup biten her şey, gizli bir kaderle birbirine bağlıdır. Sönen bir yıldız, sırasını hiç şaşırmayan mevsimler, kabaran bir ırmak, doğan ve büyüyen insan, deseni önceden belirlenmiş bir örgüyü işlemek için varlık sürerler. Bilim bu muazzam döngünün ve sayısız çeşitliliğin sırlarını açığa çıkartmak için can atar ve yalnızca bir aracıdır.

 
Bir Zamanlar O da Çocuktu Adı: Mustafa Yazdır

Nezihe Araz

Bir Zamanlar O da Çocuktu Adı: Mustafa

İnkılâp Kitabevi

Atatürk’ün çocukluk günlerinden başlayarak, tüm yaşam öyküsünü  güzel bir uslupla anlatan bir eser. İlköğretim çağındaki çocuklara tavsiye edilir.

 
Ey İnsan - Cemalnur Sargut Yazdır

Cemalnur Sargut- Ey İnsan Nefes Yayınları 2008

Yasin sûresi üzerine yapılmış olan bu çalışma, Kur’ân’ın kalbi olan ve ‘‘Ey İnsan’’ mânâsına gelen Yasin’in hakikatini Kâmil insanların yorumlarıyla okumamızı ve tefekkür edebilmemizi sağlamaktadır. Tasavvufla ilgili iseniz, fevkalade güzel bir kitap.

 
Ralph Nader- On Yedi Gelenek Yazdır

Ralph Nader - On Yedi Gelenek.Tercüme: Meltem Tayga

Klan Yayıncılık-2007 Ralph Nader Amerika’nın en etkili 100 insamından biri olarak kabul edilmektedir.

Ebeveynleri yirminci yüzyılın başında Lübnan’dan Amerika’ya göç etmiş ve yetiştikleri toplumdan getirdikleri pek çok aile geleneğini çocuklarına aktarabilmişler.

Kitabı okurken siz de dinlemeden öğrenmeye, sorgulama becerisinden tutumluluğa, küçük şeylerle mutlu olmaya, sofra geleneğinden yardımseverliğe  kadar pek çok konuda dersler göreceksiniz. Özellikle anne-babaların okumaları gereken bir kitap.

 

 


İstatistikler

Üye : 18
İçerik : 224
Sayfa Gösterimi : 833512